Spotkanie rekrutacyjne w DKF-ie!

Szukamy DeKaeFowicza(ów)! 
…czyli przewodnik, jak w ciagu tygodnia wstąpić w nasze szeregi

Na czym polega działalność w DKFie?

DKF tworzą 4 współpracujące ze sobą sekcje: artystyczna, marketingowa, techniczna i finansowa. Przede wszystkim zajmujemy się przygotowywaniem i realizacją czwartkowych pokazów filmowych, ale nasza działalność wychodzi daleko poza salę kinową. Organizujemy liczne wydarzenia specjalne, odwiedzamy festiwale filmowe i organizujemy filmowe wyjazdy w góry. Ważną częścią naszej działalności jest też tworzenie materiałów promocyjnych, prowadzenie naszych kanałów w social media oraz aktualizowanie strony internetowej.

Kto może do nas dołączyć?

Każdy! Nie musisz być studentem PWr. Zamiast legitymacji studenckiej, wymagane serce do kina :)

Czy znajdę czas na działalność studencką?

To, ile czasu poświęcisz na DKF zależy wyłącznie od Ciebie i od tego jak bardzo chcesz się zaangażować. Możesz pracować w grupie nad wspólnym projektem lub samemu go koordynować. W naszym klubie sami jesteśmy pomysłodawcami i wykonawcami.

Co będę z tego miał/miała?

Przede wszystkim satysfakcję z aktywnego kreowania DKF-u i możliwość tworzenia wydarzeń, w których sam chciałbyś/chciałabyś uczestniczyć. Dowiesz się, jak wygląda kino od środka, zdobędziesz nowe umiejętności i doświadczenie, a po drodze poznasz mnóstwo ludzi dzielących tę samą pasję :)

Jak mam się zgłosić?

9 listopada o godz. 17.00 zapraszamy do sali 329 w budynku A-1 na spotkanie informacyjne. Opowiemy Wam dokładniej o naszej działalności, przedstawimy plany na najbliższe tygodnie i odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszego klubu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, bądź też chciałbyś/chciałabyś do nas dołączyć, ale nie pasuje Ci termin spotkania – napisz do nas :)

ludzie

grupowe

Comments are closed.

Szukaj
Znajdziesz nas na
Newsletter
Wspierają nas

Politechnika Wrocławska

 

Filmoteka Narodowa

 

Sieć Kin Studyjnych i Lokalnych

 

Polski Instytut Sztuki Filmowej

 

Polska Federacja Dyskusyjnych Klubów Filmowych

Patroni medialni

Na PWr

 

Radio LUZ

Archiwa newsów